Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ogłaszamy doroczny konkurs pod hasłem „ODJAZDOWA CHOINKA, czyli najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe 2018” dla szkół, przedszkoli i świetlic wiejskich z gminy Pruszcz Gdański. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie i własnoręczne wykonanie ozdób na drzewko bożonarodzeniowe. Wykonane ozdoby posłużą uczestnikom do ozdobienia choinki ustawionej w OKSiBP Cieplewo w grudniu 2018 r.

Do ozdobienia drzewka nie można wykorzystać świeczek, lampek, lampionów lub innych przedmiotów wymagających zasilania energią elektryczną bądź bateriami.

Do Konkursu mogą przystąpić zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z: przedszkoli i szkół podstawowych oraz uczestnicy pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęć plastycznych, w tym uczestnicy zajęć organizowanych w świetlicach na terenie gminy Pruszcz Gdański. Chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym REGULAMINEM KONKURSU. Na telefoniczne zgłoszenia (pod nr.: 728 415 568 od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-13:00) czekamy do 19 listopada 2018 r. do godz. 13:00.