Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Już wkrótce, 26 kwietnia o godz. 18:00 i 20:00, na scenie OKSiBP znakomite przedstawienie "Scenariusz dla trzech aktorek", czyli babska odpowiedź na słynny spektakl krakowskiego teatru STU "Scenariusz dla trzech aktorów". To doskonała komedia pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji. Zapraszamy!

Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji. Trzy artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent.

Temperament i energia aktorek porywają publiczność od pierwszej sceny. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią.

Bilety w cenie 35 zł (dostawki 25 zł) są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP, kontakt tel.: 728 415 566, od poniedziałku do czwartku w godz.: 12:00-20:00, w niedzielę w godz.: 10:00 - 15:00.