Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Już w najbliższą środę, 6 grudnia, mikołajki. Z tej okazji zapraszamy najmłodszych na pacynkowy spektakl „Grzesiu i Mikołaj” w wykonaniu teatru Barnaby. Jednak nie będzie to jedyna atrakcja dla milusińskich. Tego dnia Mikołaja będzie można u nas spotkać nie tylko na scenie.

Święta tuż, tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Mikołaja czuwa dzielny Grzesiu, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to sami...

„Grzesiu i Mikołaj” to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Klasyczne przedstawienie pacynkowe teatru Barnaby zostanie odegrane na oryginalnej scence pacynkowej, wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy. Wszyscy bohaterowie wchodzą w dialog z widzami, co sprawia, że publiczność może się poczuć jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna, jaką jest pacynka, potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Każdy chętny będzie też mógł zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie!

Na spektakl zapraszamy o godz. 17:00 i 18:00. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w kasie OKSiBP w godzinach 12:00-20:00. Więcej informacji i rezerwacja miejsc w Biurze Obsługi Klienta pod nr tel.: 728 415 566.

saur