Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Już pół tysiąca osób korzysta z biblioteki w Cieplewie! Naszą pięćsetną czytelniczką została pani Joanna Jesionek z Goszyna. Gratulujemy!

Zewsząd słychać narzekania, że Polacy coraz mniej czytają. Zwłaszcza książek w tradycyjnym, papierowym wydaniu. Wielu z nas coraz bardziej doskwiera brak czasu na lekturę. Przybywa też coraz więcej różnorodnych, atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że potrzeba obcowania ze słowem pisanym nie zanika. Liczba czytelników korzystających z naszego księgozbioru systematycznie rośnie. Miło nam poinformować, że w tym tygodniu zarejestrowaliśmy pięćsetnego użytkownika biblioteki w Cieplewie! Warto zaznaczyć, że jeszcze półtora roku temu, w lipcu 2014 roku, gdy doszło do połączenia biblioteki publicznej z ośrodkiem kultury, czytelników cieplewska książnica liczyła około dwustu odwiedzających.

500

Pięćsetna użytkowniczka placówki została wyróżniona prezentem - vademecum autorów polskiej literatury. Pani Joannie serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil z interesującą lekturą. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru.