Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Drugie spotkanie z cyklu "E-motywacja, czyli spotkajmy się w Internecie" odbyło się 22 października 2015 r. w bibliotece w Cieplewie. Pod hasłem: "Małymi krokami do wielkich sukcesów" rozmawiali popularna pisarka Krystyna Kofta i psycholog Tomasz Kozłowski.

Podczas wirtualnego wywiadu rozmawiano m.in. o technice drobnych kroków do osiągnięcia celu i o tym, jak pokonać własne ograniczenia, by osiągnąć sukces.
W czasie przerwy, przy kawie i ciastkach uczestniczki spotkania w Cieplewie, m.in. członkinie zespołu wokalnego, przyznawały, ile dla nich znaczy wyjście z domu, wspólne spotkania, śpiew. Zachęcały też innych gości biblioteki do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Gościem następnej wirtualnej rozmowy, zaplanowanej w czwartek, 5 listopada 2015 r., będzie aktorka Helena Norowicz, która w wieku 80 lat wróciła do pracy... w charakterze modelki. Psycholog Tomasz Kozłowski będzie z nią rozmawiać o "Radościach codzienności". Początek o godz. 11:00. Wstęp wolny!

 

e2Akcja "e-motywacja" to okazja do spotkania i wspólnej rozmowy.

HElena 1Helena 2

Gościem kolejnego spotkania będzie aktorka i modelka Helena Norowicz.

 

Organizatorem akcji E-MOTYWACJA, CZYLI SPOTKAJMY SIĘ W INTERNECIE adresowanej do seniorów i nie tylko jest Fundacja Orange.