Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Niestety, na tarczy wróciły koszykarki GTS Karol WARBUD Rotmanka z Sopotu, gdzie zmierzyły się z miejscowym zespołem UKS Siódemka. Porażka 30:49 bardzo boli tym bardziej, że na pięć minut przed końcem był remis 29:29.

Ostatnie 5 minut meczu to fatalna gra zawodniczek GTS i porażka 1:20. Nasze zawodniczki w ogromnym stresie zapomniały, jak się gra w koszykówkę. Zespół nie kontrował tego co działo się na boisku, brakowało konsekwencji w ataku, nie brakowało za to pudłowania w czystych sytuacjach rzutowych i prostych błędów w obronie wielu strat. Dziewczęta nie grały "swojej" koszykówki i chyba za bardzo chciały wygrać, a skutek był odwrotny do zamierzonego.

- Miejmy nadzieję, że zawodniczki wyciągną wnioski i taka sytuacja już się nie powtórzy - ocenił mecz trener Roman Pawłowski.

Wyniki: UKS Siódemka Sopot - GTS Karol WARBUD Rotmanka 49:30 (11:10, 10:4, 7:11, 21:5)

Drużyna wystąpiła w składzie: Liliana Kiełkiewicz i Natalia Kowalczyk (obie zdobyły po 8 pkt.), Nina Kaźmierczak - 5 pkt., Żak Patrycja - 4 pkt., Katarzyna Płotka - 3 pkt., Klaudia Tao Anh - 2 pkt., Kaja Pastuszyńska, Natalia Baron, Patrycja Kisielewska, Klaudia Majewska, Julia Terlikowska i Aleksandra Droździk.

Trenerzy: Roman Pawłowski, Marek Gotartowski.