Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Oto wyniki ostatniej, 9 kolejki ALPS, rozegranej 2 marca 2014 r.: Straszyn MIX – Tragutt 0 : 3 (11 : 25, 23 : 25, 15 : 25). Faworytem spotkania byli gospodarze i nie było niespodzianki. Drużyna Traugutt Pruszcz Gdański zdecydowanie wygrała pierwszego i trzeciego seta. Jedynie drugi set był zacięty i zakończył się minimalnym zwycięstwem faworytów. Drużynie z Pruszcza Gdańskiego należy pogratulować nie tylko kolejnego dobrego występu, ale również wspaniałych kibiców.

• Wiślinka – Bystra  3 : 1 (25 : 17, 25 : 16, 23 : 25, 25 : 15)
Drużyna Wiślinki po lekkim kryzysie i kontuzjach wraca do wysokiej formy. Zapowiada to duże emocje w finałowych rozgrywkach play-off, które rozpoczną się 13 kwietnia 2014 r. Ambitni goście z Bystrej wygrali jednego seta, ale na więcej gospodarze nie pozwolili.
  • ROTMANKA – SALUS  0 : 3 (22 : 25, 23 : 25, 15 : 25)
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, rozstrzygnął na swoją korzyść Salus. Goście po perypetiach w spotkaniu z Bystrą wracają do formy i zapowiadają walkę o drugie miejsce w rundzie zasadniczej, aby wywalczyć korzystniejszą pozycję przed meczami play-off. Gospodarze ambitnie walczyli przez pierwsze dwa sety, trzeci oddając praktycznie bez walki.

Zapowiedź najbliższej kolejki, zaplanowanej 9 marca 2014 r. (niedziela):

• SALUS ŁĘGOWO – BYSTRA o godz. 10:30 w hali parafialnej w Łęgowie przy ul. Tczewskiej.
  • STRASZYN MIX – WIŚLINKA o godz. 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Straszynie przy ul. Starogardzkiej .
  • KS TRAUGUTT Pruszcz Gdański – ROTMANKA o godz. 14:00 w ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niemcewicza 1.