Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Bardzo dobrze zainaugurowali rundę wiosenną zawodnicy GTS Rusocin. W niedzielę, 25 marca starli się z Morzem Stegna. Wprawdzie do przerwy był wynik 0:0, jednak było pewne, że zmieni się on na korzyść Rusocina. Przewaga tej ekipy była bowiem znaczna. I rzeczywiście w drugiej połowie padły trzy bramki dla GTS, a ich autorami byli: Piotr Kulwikowski (1) i Michał Paśko (2).

Cała drużyna zagrała z zaangażowaniem od pierwszej do ostatniej minuty. GTS wystąpił w składzie: Grzegorz Geliński (w bramce), Tomasz Kolberg, Adam Kozina, Jarosław Plewniak, Jakub Jarecki(obrona), Krzysiek Kulik, Sławek Ficek, Dawid Domian, Kamil Lucewicz, Michał Paśko (w drugiej linii) i w ataku Piotr Kulwikowski. W drugiej części gry na boisku pojawili się wszyscy rezerwowi: Daniel Morka, Dawid Leszek, Piotr Rusinek oraz Krzysztof Gruszczyński.

Tymczasem przed rusocinianami kolejne wyzwanie: rywalizacja z GKS Green Bomba Trąbki Wielkie, a ten mecz zostanie rozegrany w Wielką Sobotę 31 marca 2018 r. o godzinie 14:00 w Rusocinie.