Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Przedstawiamy wyniki półfinału play off Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2014/2015.

Wislinka1. Wiślinka - Straszyn 3:0 (25:22, 25:18, 25:23). Mecz stał na dosyć wysokim poziomie, obie drużyny wystąpiły w swoich najmocniejszych składach. Pomimo wygranej gospodarzy w trzech setach, mecz był bardzo zacięty. Na zdjęciu z lewej drużyna Wiślinki.

2. Gminny Mix – KS Traugutt 1:3 (22:25, 25:21, 19:25, 16:25). Mecz w Łęgowie był bardzo zacięty, jak wszystkie rozegrane wcześniej w rundzie zasadniczej. Tym razem jednak nie obyło się bez małej niespodzianki. Wydawało się, że faworyt - Gminny Mix, grający w swojej hali, wygra spotkanie. Jednakże po ostrej walce przyjezdni rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść, na co niemały wpływ miała... kontuzja ich gracza! Grając w piątkę, zawodnicy z Pruszcza Gdańskiego radzili sobie dużo lepiej, o czym niech świadczy czwarty set, który rozpoczął się od 0:9 dla gości.

FINAŁ PLAY OFF:

W najbliższą niedzielę, 17 maja 2015 r., w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borkowie zostaną rozegrane finały play off:

• godz. 10:00 - mecz o III miejsce pomiędzy drużynami Straszyn - Gminny Mix,
  • godz. 12:00 - wielki finał Wiślinka – KS Traugutt.

Po jego go zakończeniu nastąpi uroczyste wręczenie pucharów, nagród rzeczowych oraz wyróżnienia; MVP, najlepszy atakujący, najlepszy rozgrywający.