Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Marzysz, aby pozostawić po sobie coś wyjątkowego i zapisać się w historii regionu? Chcesz stworzyć profesjonalny film dokumentalny pod okiem specjalistów Mateusza Waloszka i Justyny Michalkiewicz-Waloszek z Candy Flo Studio? Zapisz się na bezpłatne, weekendowe warsztaty filmowe pt. „Kolej na dokument”, realizowane w ramach projektu „Kolej na niepodległość”.

Nauczysz się tworzyć dobre filmy dokumentalne, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce. Twoje dzieło zostanie zaprezentowane podczas finału projektu „Kolej na niepodległość” przed publicznością.

Początek warsztatów 18 i 19 sierpnia 2018, w godzinach 10:00-14:00 w Mediatece w Straszynie. Następne zajęcia - dni planów zdjęciowych zostaną wyznaczone po konsultacji z uczestnikami. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia. Można je wysyłać pod adres e-mail: candyflostudio@gmail.com

Co powinna zawierać wiadomość?
Tytuł: Zgłoszenie na warsztaty filmowe „Kolej na dokument”
Treść wiadomości: imię, nazwisko, data urodzenia, miasto, numer telefonu i odpowiedź na pytanie - dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach filmowych?

Serdecznie zapraszamy młodzież powyżej 16 roku życia i osoby dorosłe.

Kolej na Niepodległość to projekt realizowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Bibliotekę Publiczną Gminy Pruszcz Gdański (którego organizatorem jest samorząd Gminy Wiejskiej Pruszcz Gdański).

Partnerami OKSiBP są: Szkoła Podstawowa w Straszynie, Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański "Jagódki", Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka i Stowarzyszenie Dolina Raduni.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 - 2021 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa".

logoniepodlegla650