Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Wszyscy zaczynamy odliczać czas do wakacji. Dlatego biblioteka w Cieplewie zaprasza do zapoznania się z nowościami, które z pewnością umilą ten czas. Dla osób lubiących mocne wrażenia mamy do zaoferowania kilka tytułów np.: „Do trzech razy śmierć” Alexa Rogozińskiego, „Ofiara dla burzy” Dolores Redondo lub „Pragnienie” Jo Nesbø.

Sympatyków fantastyki zachęcamy do przeczytania: „Sagi o Kotołaku. Ksin na bagnach czasu” Konrada Lewandowskiego i „Kronik Amberu” Rogera Zelaznego. Ciekawym życiorysów znanych i lubianych polecamy m.in. biografie: Michaliny Wisłockiej - autorki słynnej „Sztuki kochania", Hajduczka z ekranizacji przygód pana Wołodyjowskiego, czyli Magdaleny Zawadzkiej, oraz Barbary Piaseckiej-Johnson - historyczki sztuki, bizneswoman, milionerki-filantropki i kolekcjonerki obrazów.

Czytelnicy, którzy wolą literaturę obyczajową, znajdą u nas: „Złudzenia, nerwice i sonaty” Sylwii Zientek, „Taka jak ty” Gabrieli Gargaś, „Próżna” Sylwii Zientek, „Dobre geny” Hanny Cygler i wiele, wiele innych.

Natomiast wyjeżdżającym na letnie wyprawy turystyczne polecamy nowe przewodniki.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do biblioteki w Cieplewie do końca czerwca i przypominamy, że w lipcu, w związku z przerwą urlopową, biblioteka w Cieplewie będzie nieczynna.

nowosci62017a
nowosci62017b
nowosci62017c