Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Miłośników dobrej, kobiecej książki zapraszamy do Mediateki w Straszynie na pierwszy wieczór autorski. We wtorek, 29 listopada 2016 r. o godzinie 18:00, czytelniczki i czytelnicy będą mogli spotkać się z pisarką Moniką Sawicką. Wstęp wolny.

Sawicka ksiazkiTak o książkach Moniki Sawickiej piszą jej czytelniczki:
„Monika Sawicka – autorka książek, które trzymają mocno za serce i nie pozwalają zasnąć. Kobieta pełna sprzeczności, mądra, troskliwa i czuła, potrafi godzinami z Tobą płakać, ale też rozśmieszy aż do bólu brzucha”.
„Najcieplejsza, umiejąca wyrazić słowami to, czego inni nawet nie dopuszczają do myśli, zmysłowa, elegancka, potrafiąca zrozumieć, pocieszyć i wesprzeć, ale przede wszystkim prawdziwa, życiowa i pełna zrozumienia oraz miłości dla wszystkich i wszystkiego dookoła. Taka właśnie jest Sawicka”.

Spotkanie z Moniką Sawicką będzie okazją do rozmów o jej bogatej twórczości, wielu wzruszeń i poruszających wyznań. Wybrane tytuły autorki to: „Serwantka”, „Kruchość porcelany”, „Mimo wszystko”, „Dobrze, że jesteś”. Wszystkie są dostępne w naszym księgozbiorze!
Miłośników prozy Moniki Sawickiej i tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z jej twórczością, serdecznie zapraszamy.

O autorce:

ZOBACZ WIDEO