Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Pod hasłem "Ograniczyć ograniczenia" 19 listopada 2015 r. mieszkańcy gminy Pruszcz Gdański spotkali się w bibliotece w Cieplewie na kolejnej odsłonie akcji "E-motywacja, spotkajmy się w Internecie".

e moty19.11.2015Gość specjalny, Ewa Nowicka-Rusek profesor antropologii na Uniwersytecie Warszawskim, podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem, wraz ze znanym psychologiem Tomaszem Kozłowskim opowiadali, w jaki sposób ograniczyć ograniczenia. Pani profesor podzieliła się też doświadczeniami ze swoich podróży. Zdradziła jak można wcielać w życie marzenia.
Akcja „e-motywacja" przypadła do gustu nie tylko czytelnikom z Cieplewa. Co dwa tygodnie w wielu bibliotekach na terenie całego kraju gromadzą się goście, aby wysłuchać niebanalnych rozmów z niezwykle ciekawymi gośćmi, często znanymi i lubianymi, żyjącymi z pasją.

 

Gościem kolejnego spotkania będzie aktorka Zofia Czerwińska (niezapomniana Balcerkowa z serialu "Alternatywy 4", kreślarka Zosia z budowy w "Czterdziestolatku", czy Irena z "Misia") - osoba z ogromnym poczuciem humoru oraz dużym dystansem do siebie i świata. Serdecznie zapraszamy 3 grudnia 2015 r., o godz. 11:00 do biblioteki w Cieplewie. Wstęp wolny.

akcja e moty