Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Zapraszamy w czwartek, 26 marca 2015 r., o godz. 18:00 i 20:00 na wyjątkowe wydarzenie - recital pt.: "Lady ViVi is coming to town" w wykonaniu Karoliny Piechoty, w reż. Adama Nalepy. Akompaniament i aranżacje: Ignacy Jan Wiśniewski.

Lady ViVi to artystka niesamowita i tak samo nieprzewidywalna. Niektórzy mawiają, że jej głos rozbija szkło w lampach, oknach i lustrach, nawet tych najmniejszych, kosmetycznych. Dlatego drżyjcie, drogie panie! Amerykański New York Times określił ją mianem "głosu ery atomowej", natomiast francuski Le Figaro "białym krukiem wokalistyki światowej". Ujmuje nie tylko niebanalnym talentem wokalnym, ale również charyzmą oraz wrażliwością sceniczną. To połączenie Madonny i Poli Negri, Michaela Jacksona i Eugeniusza Bodo, tygrysa i kolibra. Jej występ, którego scenariusza nikt z nas nie jest nikt w stanie przewidzieć, to rodzaj spotkania nie tyle z człowiekiem, co ze zjawiskiem, ikoną. To wydarzenie nie pozostawi nikogo obojętnym.
W programie brawurowego recitalu Karoliny Piechoty znalazły się hity światowej i polskiej muzyki rozrywkowej z repertuaru Raya Charlesa, sióstr Sipińskich, Cyndi Lauper, Radiohead, Elli Fitzgerald, utwory musicalowe i kompozycja Astora Piazzolli.

Lady ViVi1

 

Bilety na recital Lady ViVi w cenie 20,00 zł / 15,00 zł - dostawki / są do nabycia

w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP Cieplewo

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:30-14:00.

Rezerwacja miejsc i więcej informacji pod nr.:

728 415 566 lub 58 682 85 78 wew. 1;

e-mail: rezerwacje@pruszczgdanski.pl

Fot. my3miasto.pl

 

REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W OŚRODKU KULTURY, SPORTU I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI