Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Trwa festiwal teatrów lalkowych FOTEL. W piątek i w sobotę (25 i 26 września 2020 r.) wraz z wójt Magdaleną Kołodziejczak zapraszamy na spektakle emitowane bezpłatnie w Internecie na stronie https://festiwaljuszkowo.pl/. Jest na niej dostępny pełen repertuar familijnych przedstawień, warsztatów i transmisji ze studia festiwalowego.

- Na spotkania z teatrem lalkowym online zapraszamy wszystkie rodziny. Szczególnie dzieci – te najmłodsze i nieco starsze, ale także… te już całkiem dorosłe. Nie brakuje przecież miłośników tej sztuki nawet wśród osób w bardzo zaawansowanym wieku – zachęca Grzegorz Antoni Cwaliński, dyrektor festiwalu.

Jeszcze dziś w programie m.in.: o godz. 18:00 - bajka „O słodkiej królewnie i pięknym księciu” (z tłumaczeniem dla osób niesłyszących), a o godz. 19:00 - premiera sztuki „Dziadek” Teatru Marionbrand.

Jutro, ostatniego dnia festiwalu, od godz. 9:45 prawie do 16:00, będzie można obejrzeć 5 widowisk. Spektakle i filmowe minireportaże z kulis imprezy można też oglądać na kanale OKSiBP w serwisie YouTube i Vimeo.

LOGO INTERWENCJE

LOGO FESTIWAL FOTEL ONLINE W SIECI