Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Przypominamy, że dziś w godz. 15:00-18:00 odwiedzi nas Mikołaj ze swą świtą. Rodziców, którzy chcieliby za jego pośrednictwem wręczyć pociechom mikołajkowe prezenty, zapraszamy do kontaktu z pomocnikami „świętego”. Zrób dziecku zdjęcie z Mikołajem i świąteczna kartka dla bliskich gotowa!

Przy okazji można obejrzeć wystawę „Odjazdowa choinka”, czyli drzewka obwieszone przez dzieci własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Za podarowane specjalnie na ten cel świerki serdecznie dziękujemy firmie RAFIX Rafał Bieszka Sp. z o.o. z Gdyni.

Również dziś w godz. 15:00-18:00 zapraszamy do naszej galerii Kaloryfer na przedświąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, biżuterii i innego rękodzieła. Wszystkie oferowane dekoracje, które będzie można znaleźć na kiermaszu, zostały wykonane przez podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pruszczu Gdańskich w ramach Warsztatów Terapii Zajęciowej, które w tym roku obchodzą jubileusz 15-lecia. Warto skorzystać, bo na stoisku WTZ zawsze pojawiają się unikatowe przedmioty, doskonałe zarówno na prezenty, jak i do udekorowania domu - nie tylko na święta!