Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Amerykański komediodramat "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" z 2012 r. będzie można obejrzeć podczas tegorocznej edycji Filmowego Lata z Orange na kartę w Cieplewie, którego organizatorem jest Multikino. Plenerowy seans odbędzie się w piątek, 26 lipca 2019 r., o godz. 21:30. Wstęp wolny.

Akcja filmu Wesa Andersona rozgrywa się w latach 60. XX wieku. Skaut Sam Shakusky zakochuje się w niewiele starszej od siebie Suzy Bishop. Nastolatkowie postanawiają uciec od swoich rodzin. Ich ucieczka zostaje mylnie potraktowana jako zaginięcie i powoduje wiele komplikacji. Rodzice Suzy oraz kapitan Sharp rozpoczynają akcję poszukiwawczą, która angażuje wiele osób i wywraca do góry nogami spokojne dotąd miasteczko…

Czas seansu: 1,5 h. Kategoria wiekowa: od 12 lat. Obsada: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand, Tilda Swinton.

Na widzów będą czekać kolorowe leżaki. Zapraszamy!

Dla mieszkańców Wiślinki, Przejazdowa i Mokrego Dworu przygotowaliśmy bezpłatny transport autokarowy w obie strony. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują wcześniejsze zapisy u sołtysów. Sprzed szkoły w Wiślince autobus odjedzie o godz. 20:30, z Przejazdowa (sprzed szkoły) o godz. 20:45, a z przystanku w Mokrym Dworze o 20:50.