Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora uległ zmianie termin prezentacji spektaklu dla dzieci pt. "Prot i Filip" w wykonaniu teatru Odskocznia z Warszawy, pierwotnie zaplanowanych na 6 i 7 marca 2019 r. Na scenie OKSiBP w Cieplewie przedstawienia będzie można zobaczyć w dniach 20 i 21 marca 2019 r. W środę o godz. 9:00 i 18:00, w czwartek o godz. 9:00 i 10:30.

To zabawna opowieść o dwóch przyjaciołach – Procie i Filipie, których najlepiej określa powiedzenie „kto się lubi, ten się czubi”. Spektakl, za pomocą żartobliwych dialogów oraz zaskakujących i pełnych humoru sytuacji, pokazuje jak wielką wartością w życiu każdego jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

Scenariusz przedstawienia został napisany w oparciu o najsłynniejsze wiersze polskich poetów: Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. To rodzaj teatru, który czerpie inspiracje od najlepszych mistrzów błyskotliwego żartu – Flipa i Flapa, Charliego Chaplina.

Bilety w cenie 24 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00.