Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Z okazji Dnia Kobiet, na jeden jedyny dzień sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Przejazdowie przeistoczy się w prawdziwą aulę koncertową. W wyjątkowych dekoracjach scenicznych i blasku kolorowych reflektorów przygotowaliśmy istną gratkę dla melomanów i nie tylko - koncert „Najpiękniejsze przeboje opery, operetki i musicalu”.

Będzie to największe wydarzenie muzyczne w gminie Pruszcz Gdański, stanowiące niezapomniany mariaż trzech gatunków: opery, operetki i musicalu. Dzięki niezwykle utalentowanym wykonawcom i za sprawą wspaniałego repertuaru w magiczny sposób przeniesiemy się na deski najznamienitszych teatrów muzycznych świata. Artyści warszawskich scen, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego pod kierunkiem Andrzeja Mikulskiego, zaprezentują największe przeboje, m.in.: „Libbiamo” (Traviata), „Habanera” (Carmen), „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo” (Księżniczka Czardasza), „Aria Adeli” (Zemsta Nietoperza) i „Usta milczą, dusza śpiewa” (Wesoła Wdówka) oraz piękne utwory i arie musicalowe ze spektakli: Upiór w operze, West Side Story, Koty, Evita czy My Fair Lady.

Zapraszamy 10 marca 2019 r.(niedziela) o godz. 16:00 i 19:00 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przejazdowie przy ul. Jesionowej 8.

Bilety w cenie 20-40 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP oraz u sołtysów.

Więcej informacji pod nr tel.: 728 415 566.

Czas trwania koncertu: 1,5 godziny.