Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Już w środę, 14 listopada, o godz. 18:00 zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat na kolejny spektakl. Tym razem będziemy mogli obejrzeć przedstawienie pt.: „Księżycowe opowieści” w wykonaniu teatru Małe Mi z Warszawy. Każdy z nas jest kosmicznym podróżnikiem. Od najmłodszych lat otacza nas kosmos naszego domu, podwórka, przedszkola, szkoły i jeszcze ten wysoko nad naszymi głowami - przeogromny Wszechświat.

W spektaklu „Księżycowe opowieści” przedstawiamy pięć pięknych historii zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu.

W naszej codziennej podróży przez życie, wciąż zadajemy sobie proste pytania: dlaczego, po co, jak, skąd? Czym jest mądrość, miłość, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym? W każdej z bajek, zilustrowanych przepiękną scenografią, pojawiają się te pytania i odpowiedzi przekazane w mądry, zabawny i przystępny dla najmłodszych widzów sposób. 

Bilety w cenie 25 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP od poniedziałku w godz. 12:00-20:00. Tel.: 728 415 566.