Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak i Przewodniczący Rady Gminy Marek Kowalski w niedzielę, 2 września, zapraszają na doroczne święto plonów na terenie ośrodka kultury w Cieplewie. O godz. 12:00 uroczystość rozpocznie się mszą dziękczynną, po której organizatorzy zapraszają na festyn. W programie m.in.: przegląd kapel ludowych oraz kabaretowy „Disco Kurnik”, jarmark wiejski i zabawa taneczna.

W imieniu gospodarzy, sołectw Cieplewo i Łęgowo, zapraszamy do udziału w konkursie na wieniec dożynkowy, konkursach kulinarnych (na ciasto z owocami i nalewkę). Polecamy również występy uzdolnionych muzycznie mieszkańców gminy oraz atrakcje wesołego miasteczka. Na terenie festynu goście znajdą też stoiska handlowe i gastronomiczne, m.in. ze specjałami przyrządzonymi przez panie z kół gospodyń wiejskich z gminy Pruszcz Gdański.

Zapraszamy chętnych do wystawienia na imprezie, w ramach jarmarku wiejskiego, punktów gastronomicznych, stoisk handlowych z rękodziełem lub wyrobami rzemieślniczymi, płodami rolnymi, żywnością ekologiczną, regionalnymi wyrobami spożywczymi, przetworami etc. Zgłoszenia i więcej informacji pod nr tel.: 728 415 563 lub e-mail: mk@pruszczgdanski.pl

Do pobrania:

PLAKAT B3 650