Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Przypominamy, że 5 kwietnia 2018 r. organizujemy wyjazd do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na doskonałą komedię pt.: "Allo, Allo!". Są jeszcze wolne miejsca!
Kto nie oglądał sitcomu „’Allo, ‘Allo!” wyprodukowanego przez BBC1? Pokochali go widzowie na całym świecie. My zapraszamy do wspólnego obejrzenia scenicznej wersji tej historii.

Angielska farsa rozgrywa się we Francji okupowanej przez Niemców podczas II wojny światowej. Gdzieś na prowincji, w Café René - z pozoru normalnej kawiarni – kwitną romanse i intrygi. Niemieccy oficerowie kontra członkowie ruchu oporu… To wszystko gwarantuje potężną dawkę kąśliwego humoru. Zwroty akcji, które wywołują zawroty głowy! Prawda nie może wyjść na jaw! Dlatego obraz Donny z wielkimi cyckami musi być zakamuflowany tak dobrze, jak romanse René z kelnerkami i knucie spisku przeciwko Hitlerowi. Aha, jeszcze dwóch angielskich pilotów w piwnicy…

Całość w doskonałej oprawie muzyki kabaretowej. W roli René Artois - Dariusz Siastacz – aktor, którego jeszcze kilka lat temu mogliśmy oglądać na trójmiejskich scenach.

Wyjazd do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zaplanowany jest w czwartek, 5 kwietnia 2018, o godz. 16:30 sprzed OKSiBP Cieplewo, ul. Długa 20a. Powrót do Cieplewa ok. godz. 22:30.

Cena biletu (45 zł) obejmuje koszt dojazdu.

Więcej informacji o spektaklu na stronie elbląskiego teatru:

http://teatr.elblag.pl/repertuar/spektakle/allo-allo/