Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Miłośników teatru, a zwłaszcza spektakli komediowych, zapraszamy na kolejną kulturalną wyprawę z OKSiBP. Tej wiosny wyjedziemy do teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektakl „’Allo, ‘Allo!”.

Kto nie oglądał sitcomu pod tym samym tytułem, wyprodukowanego przez BBC1? Pokochali go widzowie na całym świecie. W czwartek, 5 kwietnia mieszkańcy Cieplewa i okolicznych miejscowości będą mogli zobaczyć sceniczną adaptację kultowego brytyjskiego serialu komediowego przygotowaną przez zespół elbląskiego teatru dramatycznego w reżyserii Jana Tomaszewicza. Premiera spektaklu odbyłą się 30 grudnia ub.r.

Angielska farsa rozgrywa się we Francji okupowanej przez Niemców podczas II wojny światowej. Gdzieś na prowincji, w Café René - z pozoru normalnej kawiarni – kwitną romanse i intrygi. Niemieccy oficerowie kontra członkowie ruchu oporu… To wszystko gwarantuje potężną dawkę kąśliwego humoru. Zwroty akcji, które wywołują zawroty głowy! Prawda nie może wyjść na jaw! Dlatego obraz Donny z wielkimi cyckami musi być zakamuflowany tak dobrze, jak romanse René z kelnerkami i knucie spisku przeciwko Hitlerowi. Aha, jeszcze dwóch angielskich pilotów w piwnicy…

Wszystko w oprawie doskonałej muzyki kabaretowej. W roli René Artois - Dariusz Siastacz – aktor, którego jeszcze kilka lat temu mogliśmy oglądać na trójmiejskich scenach.

Wyjazd sprzed OKSiBP Cieplewo, ul. Długa 20a, czwartek, 05 kwietnia 2018 o godz. 16:30. Powrót ok. godz. 22:30.

Cena biletu: 45 zł - koszt z dojazdem.

alloallopromo2
alloallopromo3
alloallopromo4
alloallopromo5
alloallopromo6
alloallopromo7

alloplakatAutor: Jeremy Lloyd, David Croft
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Muzyka: Adam Bałdych
Choreografia: Tomasz Tworkowski
Teksty piosenek: Iwona Kusiak