Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W najbliższą środę, 13 grudnia 2017 r., o godz. 18:00 zapraszamy na niezwykłe widowisko familijne pt.: "Magiczna opowieść świąteczna". To utrzymane w zimowo-świątecznym nastroju przedstawienie oparte na niesamowitych sztukach prestidigitatorskich, pobudza wyobraźnię i angażuje widzów do wspólnej podróży przez świat magii i iluzji.

Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu, "czarując" razem z iluzjonistą na scenie. Każdy może poczuć w sobie małego czarodzieja i wyczarować prawdziwe święta!

W spektaklu pojawią się niesamowite, magiczne przedmioty, z których zostaną wyczarowane prawdziwe cuda. Latający stoliczek, dowcipne króliki, ultranowoczesne lasery, a może nawet... śnieg. To wszystko stworzy niezwykły nastrój przedstawienia, a magiczne sztuczki, wykonane przy akompaniamencie pięknej muzyki, pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci.

Wydarzenie wspiera SAUR NEPTUN GDAŃSK.

Bilety w cenie 17 zł są do nabycia w Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w MEDIATECE w Straszynie. Rezerwacja telefoniczna i więcej informacji: 728 415 566.

SAURWSPIERA