Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ogłaszamy konkurs „Odjazdowa choinka, czyli najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe”. Konkurs potrwa od 7 listopada do 7 grudnia 2017 roku. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie i własnoręczne wykonanie ozdób choinkowych (zabawek, zawieszek, łańcuchów etc.) oraz przystrojenie nimi choinki w OKSiBP w Cieplewie.

Dla każdej zakwalifikowanej grupy uczestników organizator zapewni drzewko do ustrojenia. Zostaną one ustawione w pomieszczeniach ośrodka. Każda choinka będzie miała 1,5m do 2m wysokości. Choinki do ozdobienia zostaną udostępnione wszystkim grupom 7 grudnia 2017 r. w godz. 9:00-20:00.

Do rywalizacji mogą przystąpić zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczestnicy pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęć plastycznych, w tym uczestnicy zajęć organizowanych w świetlicach socjoterapeutycznych w gminie Pruszcz Gdański.

Każda instytucja/placówka może zgłosić do udziału w Konkursie tylko jedną grupę, a każda grupa może zaprojektować zestaw ozdób do ustrojenia tylko jednej choinki. Nagrodą dla zwycięskiej grupy będą nagrody rzeczone i zaproszenie na wybrany film do Kina za Rogiem w Cieplewie (zapewniamy laureatom transport na film).

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (pod nr tel.: 728 415 568 od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-13:00) do 23 listopada 2017 r.

Liczba grup uczestników jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję konkursu wygrali podopieczni Gminnego Przedszkola ze Straszyna.

Na zdjęciu choinka-laureatka 3. miejsca w ubiegłorocznym konkursie, ozdobiona przez Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik.