Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

„Blondi, czyli wieczór u nieco starszych panów” był pierwszym spektaklem dla dorosłej publiczności wystawionym w OKSiBP w tym sezonie. W przedstawieniu teatru Afisz z Torunia, nawiązującym do Kabaretu Starszych Panów, wystąpili ulubieńcy cieplewskiej widowni: aktor i reżyser spektaklu Jacek Pietruski oraz aktor i autor opracowania muzycznego Krzysztof Zaremba. Towarzyszyły im Magda Gałuszka i Karolina Liminowicz.

Na kolejny wieczór z piosenką zapraszamy 18 października 2016 r. o godz. 18:00 i 20:00. Utwory z najsłynniejszych musicali zabrzmią w wykonaniu artystów występujących na scenach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Muzycznego ROMA i Teatru Muzycznego Rampa w Warszawie, Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu i Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Wystąpią dla nas: Agata Walczak (śpiew), Kamil Dominiak (śpiew) i Ignacy Jan Wiśniewski (fortepian).

W Cieplewie zaprezentują Państwu czasem brawurowe, czasem wzruszające, ale za każdym razem wspaniałe interpretacje światowych przebojów po polsku. Usłyszymy piosenki z takich musicali jak znane już z polskich scen: „Mamma Mia”, „Les Miserables” (Nędznicy), „Last Five Years”, „Rodzina Adamsów”, ale także utwory z nigdy nie prezentowanych w naszym kraju widowisk muzycznych, np.: „Jekyll and Hyde”, „Miss Saigon”, „Charlie i Fabryka Czekolady”, a także fragmenty z „Zakonnicy w przebraniu”, której premiera odbyła się 1 października br. w Poznaniu.

Bilety w cenie 25 zł (i 15 zł dostawka) są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-20:00 oraz w niedziele 10:00-15:00. Informacja i rezerwacje: 728 415 566. 

blondi2
REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W OŚRODKU KULTURY, SPORTU I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI