Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W zapomnianej przez Boga wsi Taplary życie toczy się swoim odwiecznym torem. Tempo tego życia wyznacza rytm natury mierzony wschodami i zachodami słońca. W tak ułożony świat wtargnie jednak pewnego dnia „uczycielka”, a wraz z nią nowoczesność. W przezabawnych okolicznościach zaczyna pękać stara kultura, a rodzi się nowe…


Zapraszamy na wielkie otwarcie jesienno-zimowego sezonu teatralnego Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański. Uświetni je "Konopielka". Spektakl wyjątkowo nie odbędzie się w sali kinowo-teatralnej OKSiBP, lecz w niecodziennym, wiejskim plenerze - Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze. Sztukę na podstawie powieści Edwarda Redlińskiego z 1973 roku, w reżyserii Jerzego Karnickiego wystawią aktorzy Teatru Nowego im. Witkacego ze Słupska.

 

Zapraszamy 13 września 2014 r. o godz. 19:00, 21:00.

Bilety w cenie 20,00 zł do nabycia w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP do 30 czerwca i od 1 września. Ponadto sprzedaż biletów prowadzona będzie podczas imprez plenerowych:

Dzień Seniora w Cieplewie (12 sierpnia),

Dzień Otwarty Centrum Rekreacji w Juszkowie (30 sierpnia),

Dożynki w Przejazdowie (6 września).

Ze względu na plenerowy charakter imprezy, organizator zastrzega sobie prawo odwołania, bądź zmiany terminu spektaklu. W przypadku odwołania imprezy, zwrot pieniędzy za bilet odbędzie się w terminie 14 dni, wyłącznie po okazaniu paragonu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański.

 

KONOPIELKA_II

KONOPIELKA_I