Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Dla mieszkanek gminy, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, mamy miłą niespodziankę - teatralne spotkania w świetlicach wiejskich.
W programie monodram „Być jak Shirley” na podstawie kultowej już sztuki „Shirley Valentine” Willy’ego Russella, w wykonaniu łódzkiej aktorki Agnieszki Kowalczyk.

SHIRLEY plShirley Valentine jako młoda kobieta smakuje życie we wszystkich jego przejawach. Jednak jej młodzieńcze marzenia szybko zostają zweryfikowane, gdy wychodzi za mąż za prostego człowieka. Widzimy Shirley - matkę i nieszczęśliwą żonę. Każdy jej dzień jest taki sam. Dla męża jest tylko kucharką i sprzątaczką. Powoli traci radość życia. Z zazdrością patrzy na koleżanki, którym ułożyło się lepiej. Wreszcie pewnego dnia, za namową przyjaciółki podejmuje nietypową decyzję, dotyczącą swojej przyszłości...

 

 

Harmonogram spektakli:

  • 4 marca godz. 18:00 Żukczyn
  • 5 marca godz. 18:00 Goszyn
  • 6 marca godz. 18:00 Wiślina
  • 7 marca godz. 18:00 Wiślinka

Dla uczestniczek zajęć fitness realizowanych w świetlicach wiejskich wstęp gratis - na podstawie karnetu. Dla pozostałych chętnych - bilety w cenie 24 zł są dostępne u sołtysów w poszczególnych sołectwach.  Więcej informacji w BOK OKSiBP pod nr tel. 728 415 566 lub 58 682 85 78 wew. 1 od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00 - 20:00 i w niedzielę w godz. 10:00-15:00.