Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Dorota Lulka i kwartet Milonga Baltica dwukrotnie wystąpili w czwartek, 11 lutego 2016 r., przed publicznością w Cieplewie, prezentując program zatytułowany "Tango".

D.LulkaZarówno wirtuozerskie popisy muzyków: Jana Ignacego Wiśniewskiego (fortepian), Pawła Nowaka (bandoneon), Tomasza Sierkiewicza (skrzypce) oraz Macieja Sadowskiego (kontrabas), jak i fenomenalny głos oraz charyzmatyczny komentarz wokalistki zapewniły niezapomniane wrażenia. Żywiołowe melodie i oryginalne teksty utworów pozwoliły słuchaczom przenieść się w wyobraźni do argentyńskich knajpek. Warto podkreślić, że była to już druga wizyta artystki w Cieplewie - wystąpiła już na naszej równo rok wcześniej. Ujęta ciepłym przyjęciem ze strony publiczności, zapewniła, że chętnie odwiedzi to miejsce ponownie, z nowym przygotowywanym właśnie programem. Trzymamy za słowo!

 

WERNISAZ CHYLINSKATego samego dnia w galerii Kaloryfer w Cieplewie odbył się wernisaż wystawy pt. "Pod niebem Australii". Swoje fotografie, wykonane na antypodach przedstawiła Joanna Chylińska. Nastrojowe zdjęcia można oglądać w godzinach otwarcia Ośrodka do 11 marca. Wstęp wolny. Zapraszamy!