Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Nowe rowery wodne w kształcie łabędzi dotrą do Centrum Rekreacji w Juszkowie  30 sierpnia, wtedy też nastąpi ich uroczyste wodowanie. Ale już od dziś można wziąć udział w wyborze imion dla naszych „łabędzi”!


NAZWIJ_LABEDZIE
OKSiR ogłasza otwarty konkurs, w którym wybrane zostaną imiona czterech nowych rowerów wodnych dla Centrum Rekreacji w Juszkowie. By wziąć udział w konkursie wystarczy tylko podać swoje, autorskie propozycje imion (nie więcej niż dwie). Spośród nadesłanych propozycji komisja konkursowa wylosuje cztery, po jednej dla każdego „łabędzia”. Autorzy wybranych imion otrzymają tytuł rodzica chrzestnego jednostki i wezmą udział w uroczystym wodowaniu i chrzcie, które odbędą się podczas Dnia Otwartego Centrum Rekreacji w Juszkowie, 30 sierpnia 2014. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Zachęcamy też do szukania imion z historii Gminy, warto wówczas swoją propozycje opatrzyć komentarzem.

Propozycje imion prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: rezerwacje@pruszczgdanski.pl lub wpisywać w komentarzach pod informacją o konkursie na naszym profilu na Facebooku. Na Państwa propozycje czekamy do 14 lipca!

Szczegóły w regulaminie konkursu poniżej:
KONKURS - IMIONA DLA ŁABĘDZI

10308062_890025734346645_2205615988818199815_n