Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W ostatni weekend w naszym Kinie za Rogiem, wyjątkowo nie było Bajkowej Niedzieli. Z okazji przypadających w tym dniu mikołajek, milusińscy mogli obejrzeć naszą nową produkcję teatralną, czyli "Rockandrollowego kota w butach", przygotowanego we współpracy z Teatrem Barnaby z Gdańska.

KOT4To pełna piosenek, muzyczna interpretacja znanej baśni Ch. Perrault. Michał, najmłodszy syn młynarza, nie otrzymał w spadku nic cennego... jedynie stare buty, które - jak się okazało - były zaczarowane. Gdyby wiedział, to by ich nie wyrzucił. Na szczęście odnalazł je kot. Od tej pory kot „już w butach" pomaga biednemu Michałowi w przezwyciężaniu złego losu. Młynarczyk dzięki nowej przyjaźni, zdobywa zamek i rękę pięknej księżniczki.

Spektakl odgrywany jest w bardzo trudnej i rzadko spotykanej technice maski teatralnej. Ma wyrazistą formę, wartką akcję i świetną muzykę Michała Makulskiego.

 

KOT1KOT2KOT3

Kolejny spektakl w środę, 9 grudnia 2015 r., o godz. 18:00 – bilety po 16 zł do nabycia w BOK Cieplewo.Rezerwacja miejsc i zakup biletów w cenie 16 zł w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP Cieplewo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00, w niedziele w godzinach 10:30 - 14:00.

Kontakt e-mail: rezerwacje@pruszczgdanski.pl, tel.: 728 415 566 lub 58 682 85 78 wew. 2

MikołajostwoDla niedzielnej publiczności nie zabrakło miłej niespodzianki - na widzów czekali Mikołaj i pani Mikołajowa ze słodkim poczęstunkiem.

 

 

REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W OŚRODKU KULTURY, SPORTU I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI