Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Zapraszamy na finisaż wystawy malarstwa Urszuli Cwalińskiej, który odbędzie się w czwartek, 29 października 2015 r., o godz. 20:00. Wstęp wolny.

WYSTA CWAArtystyczna przygoda mieszkanki Juszkowa zaczęła się od pierwszych zajęć malarstwa sztalugowego w naszej pracowni plastycznej, na które autorka uczęszcza do dzisiaj. Na obecną ekspozycję złożyły się prace powstałe w latach 2013-2015. Świadczy ona przede wszystkim o ogromnej wrażliwości na kolor i intryguje różnorodnością tematyczną.
Serdecznie zapraszamy do spojrzenia na świat oczami artystki. Wystawę można zwiedzać codziennie od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, w godzinach otwarcia placówki.
wernisaż LubięPrzypomnijmy też, że 24 września 2015 r., w Galerii „ Kaloryfer" w OKSiBP, odbył się finisaż wystawy prac Danuty Kraszewskiej, również mieszkanki naszej gminy. Wystawa pt.: „Lubię to!" stanowiła retrospektywę bardzo zróżnicowanego dorobku artystki, która oprócz malarstwa i rysunku zajmuje się także grafiką artystyczną, fotografią i ceramiką. Liczni na uroczystości goście mogli, oprócz podziwiania prac, wysłuchać recitalu Natalii Grzebały.