Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Mecz pomiędzy Wiślinką a Łęgowem stał na bardzo wysokim poziomie. W trzecim secie jeden z zawodników Wiślinki doznał kontuzji i spotkanie stało się jeszcze bardziej dramatyczne. Ostatecznie Wiślinka wygrała w tie-breaku.

W meczu między Rotmanką a Straszynem również nie brakowało emocji. Pomimo że Straszyn wygrał mecz za 3 punkty, to Rotmanka była bardzo blisko doprowadzenia do tie-breaku, w którym wszystko mogło się zdarzyć. Minimalna wygrana straszynian w drugim secie była przedsmakiem dalszych emocji. Trzeci set, pomimo początkowej przewagi Straszyna, został zdecydowanie wygrany przez Rotmankę. W czwartym secie Rotmanka prowadziła 19:24, jednak Straszyn skoncentrował się i szczęśliwie wygrał 27:25. Gratulacje dla Rotmanki, że pomimo przegranych dwóch pierwszych setów podniosła się i zagrała bardzo dobry mecz.

Dwie następne kolejki odbędą się wg. wcześniejszego harmonogramu (poniżej). Na rundę rewanżową zostanie nieco zmodyfikowany harmonogram ze względu na wycofanie się Iskry Straszyn.