Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Tenisiści LUKS Straszyn uczestniczyli w wojewódzkim turnieju żaków, który odbył się w niedzielę, 29 marca 2015 r., w hali gdańskiego MRKS. Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczęta.

Aż dwie zawodniczki LUKS-a zajęły miejsca na podium! Najlepsza w województwie okazała się Zosia Szlufik, a trzecie miejsce wywalczyła Julia Dietrich.

Wśród chłopców 9 miejsce zajął Adrian Kuban, a 10. - Bartosz Smolnicki. Na 17 pozycji uplasował się Lucjan Graban.

Zosia Szlufik, dzięki pierwszej pozycji na podium, wywalczyła sobie awans do III Grand Prix Polski w tenisie stołowym w kategorii żaczek, który odbędzie się w Krośnie.

zaczki

Zawodnikom, a zwłaszcza zawodniczkom, i trenerom - Witoldowi i Jackowi Chylińskim – gratulujemy!