Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Już wkrótce, 26 kwietnia o godz. 18:00 i 20:00, na scenie OKSiBP znakomite przedstawienie "Scenariusz dla trzech aktorek", czyli babska odpowiedź na słynny spektakl krakowskiego teatru STU "Scenariusz dla trzech aktorów". To doskonała komedia pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji. Zapraszamy!

Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji. Trzy artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent.

Temperament i energia aktorek porywają publiczność od pierwszej sceny. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią.

Bilety w cenie 35 zł (dostawki 25 zł) są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP, kontakt tel.: 728 415 566, od poniedziałku do czwartku w godz.: 12:00-20:00, w niedzielę w godz.: 10:00 - 15:00.

Scenariusz dla trzech aktorek A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski 2
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski 1
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek I. Chołuj fot. J. Bartkowski