Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, ulegnie zmianie termin spektaklu "Scenariusz dla trzech aktorek", zaplanowanego w kwietniu na scenie OKSiBP. Na przedstawienie zapraszamy w czwartek, 26 kwietnia o godz. 18:00 i 20:00. Bilety zakupione w przedsprzedaży na 19 kwietnia zachowują ważność. Za utrudnienia przepraszamy!

Historia śmiesznie prosta i po prostu śmieszna, czyli "Scenariusz dla trzech aktorów" w wersji kobiecej. Komedia pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji. Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji. Trzy artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent.

Temperament i energia aktorek porywają publiczność od pierwszej sceny. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią.

Bilety w cenie 35 zł (dostawki 25 zł) są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP, kontakt tel.: 728 415 566 od poniedziałku do czwartku w godz.: 12:00-20:00, niedziele w godz.: 10:00 - 15:00.

Scenariusz dla trzech aktorek A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski 2
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski 1
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj A. Modrzejewska fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek D. Gorjainow I. Chołuj fot. J. Bartkowski
Scenariusz dla trzech aktorek I. Chołuj fot. J. Bartkowski